Publications Office of the EU
Postopek nad evropskim pragom, razdeljen na sklope, katerega cilj je pooblastiti tri nove pometalce, da v celoti opravljajo storitve najema vozil brez voznika. - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Postopek nad evropskim pragom, razdeljen na sklope, katerega cilj je pooblastiti tri nove pometalce, da v celoti opravljajo storitve najema vozil brez voznika.

  • Uverejnené
    27/11/2024
  • Rok
    02/01/2025
  • Odpiranje ponudb
    03/01/2025
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
AQUILANA SOCIETA MULTISERVIZI SPA
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ITF11 L’Aquila
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90612000 Storitve pometanja cest
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
496,800.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
211
Opis

Postopek nad evropskim pragom, razdeljen na sklope, katerega cilj je pooblastiti tri nove pometalce, da v celoti opravljajo storitve najema vozil brez voznika. Sklop 1 n. 2 novi stroji za pometanje cest iz Mc približno 4. Sklop 2 n.1 nov pometalni stroj iz Mc. približno 2

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://asmaq.acquistitelematici.it
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://asmaq.acquistitelematici.it
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
03/01/2025 11:00
Kraj izvajanja
oznaka CPV

90612000 - Storitve pometanja cest

34000000 - Prevozna sredstva in dodatni proizvodi za promet

34144000 - Motorna vozila za posebne namene

34140000 - Težka motorna vozila

34100000 - Motorna vozila

Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.