Publications Office of the EU
Španija-Kordova: Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Španija-Kordova: Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago

  • Uverejnené
    21/05/2014
  • Rok
    24/06/2014
  • Oddano
    11/12/2014
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Servicio Andaluz de Salud. Hospital Universitario Reina Sofía
Kraj izvajanja
NUTS code: ES613 Córdoba
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33141000 Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
741,654.07 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
237,417.72 EUR
Referenčna številka ponudbe
CCA. 6FLMENP (2014/186485)
Opis

Suministro de material de cirugía laparoscópica, con destino al Hospital Universitario Reina Sofía, Hospital Infanta Margarita de Cabra y Hospital Comarcal Valle de los Pedroches de Pozoblanco, adscritos a la Plataforma de Logística Sanitaria de Córdoba.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Servicio Andaluz de Salud. Hospital Universitario Reina Sofía
Poštni naslov: av. Menéndez Pidal, s/n
Kraj: Córdoba
Poštna številka: 14004
Krajina: ESP
Kontaktna oseba: Registro General
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not specified
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
741,654.07 EUR
Končna pogodbena vrednost
237,417.72 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Applied Medical Distribution Europe BV sucursal en España
Poštni naslov:
Kraj:
Poštna številka:
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.