Publications Office of the EU
Dostawa tabletów - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa tabletów

  • Uverejnené
    16/04/2026
  • Rok
    19/05/2026
  • Odpiranje ponudb
    19/05/2026
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Akademia Sztuki Wojennej
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
30213200 Tablični računalnik
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
ASzWoj-K-ZZP-2812.21.2026.AD
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 20 szt. tabletów zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://akademia-mil.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://akademia-mil.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
19/05/2026 10:15
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Cena
Ponder (odstotek, točno) : 60
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Czas realizacji od dnia podpisania umowy
Ponder (odstotek, točno) : 40
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.