Publications Office of the EU
Češka-Plzeň: Informacijski sistemi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Plzeň: Informacijski sistemi

  • Objavljeno
    30/10/2012
  • Uverejnené
    29/01/2013
  • Rok
    04/04/2013
  • Oddano
    23/09/2013
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Plzeňský kraj
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
48810000 Informacijski sistemi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
4,400,000.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,616,000.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
ZN/85/IT/12
Opis

Předmětem plnění veřejné zakázky je:
A) Vytvoření a implementace informačního systému pro projektové řízení a nástroje komunikace. Projektovým řízením pro účely této veřejné zakázky zadavatel rozumí:
— evidenci životního cyklu projektů realizovaných Plzeňským kraje (zdroj financování projektů není rozhodující, jde o projekty vnitřní i externí),
— řízení projektových týmů, ustanovených k realizaci projektů,
— úložiště a správa veškeré dokumentace vztahující se k projektům,
— řízení projektových financí (ekonomika projektů včetně vícezdrojového financování projektů),
— řízení administrace projektů,
— řízení zdrojů projektů.
Nástroji komunikace pro účely této veřejné zakázky zadavatel rozumí elektronický nástroj pro komunikaci:
— mezi Plzeňským krajem a jím zřizovanými příspěvkovými organizacemi,
— uvnitř Plzeňského kraje a jeho orgánů, zejména pak uvnitř Krajského úřadu Plzeňského kraje;
B) Vytvoření uživatelské příručky pro uživatele a administrátora.Proškolení administrátorů. Proškolení uživatelů pro pilotní a produktivní provoz.Vytvoření videokurzu a e-learningového kurzu pro uživatele;
C) Poskytování technické údržby a podpory (maintenance) dodaného aplikačního programového vybavení.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
4,400,000.00 CZK
Končna pogodbena vrednost
1,616,000.00 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: Pontech,s.r.o.
Poštni naslov: Türkova 2319/5b
Kraj: Praha 4
Poštna številka: 149 00
Krajina: CZE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.