Publications Office of the EU
Nizozemska-Barneveld: Alarmne naprave proti vlomu ali požaru - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemska-Barneveld: Alarmne naprave proti vlomu ali požaru

  • Uverejnené
    25/10/2021
  • Rok
    20/12/2021
  • Odpiranje ponudb
    20/12/2021
  • Oddano
    18/02/2022
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Gemeente Barneveld
Kraj izvajanja
NUTS code: NL Nederland
Naslov kupca
NUTS code: NL Nederland
Gospodarska panoga (glavna CPV)
31625000 Alarmne naprave proti vlomu ali požaru
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
130,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Bij 3 gebouwen van de gemeente Barneveld dienen brandmeldinstallaties met appendages te worden vervangen. Het vervangen van de huidige brandmeld- en ontruimingsinstallatie.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Gemeente Barneveld
Nacionalna registracijska številka: 212057263
Poštni naslov: Raadhuisplein 2
Kraj: BARNEVELD
Koda NUTS: NL
Poštna številka: 3771ER
Krajina: NLD
Kontaktna oseba: Lisa Mondeel
Glavni naslov: http://www.barneveld.nl
Po elektronski pošti:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/641df9c4b6ce8004535f2239ed33c183
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
20/12/2021 10:01
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
130,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Leertouwer B.V.
Poštni naslov: Albert Plesmanstraat 38
Kraj: BARNEVELD
Poštna številka: 3772MN
Krajina: NLD
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.