Publications Office of the EU
Nizozemska-Apeldoorn: Topografske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemska-Apeldoorn: Topografske storitve

  • Uverejnené
    27/09/2017
  • Rok
    02/11/2017
  • Odpiranje ponudb
    02/11/2017
  • Oddano
    08/12/2017
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
De Dienst voor het kadaster en de openbare registers (het Kadaster)
Kraj izvajanja
NUTS code: NL Nederland
Naslov kupca
NUTS code: NL Nederland
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71351810 Topografske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
17.022037
Opis

De BRT maakt onderdeel uit van het stelsel van basisregistraties (zie https://www.digitaleoverheid.nl/dossiers/basisregistraties/). Kenmerkend voor basisregistraties is dat er een wettelijke basis voor bestaat en dat basisregistraties moeten voldoen aan een bepaalde kwaliteit. Om deze kwaliteit te waarborgen, dient er regelmatig een kwaliteitscontrole uitgevoerd te worden. In de Kadasterwet (2016) is vastgelegd dat voor de BRT de kwaliteitscontrole eenmaal in de drie jaar uitgevoerd dient te worden door een externe expert. De jaren dat er geen externe controle plaatsvindt, dient er intern een controle plaats te vinden.
Op basis van een controle van een representatieve steekproef dient de opdrachtnemer een uitspraak te doen over de kwaliteit van de volledige dataset. De controle dient te worden uitgevoerd volgens de in dit document beschreven controlemethodiek.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: De Dienst voor het kadaster en de openbare registers (het Kadaster)
Nacionalna registracijska številka: 362087152
Poštni naslov: Hofstraat 110
Kraj: Apeldoorn
Koda NUTS: NL
Poštna številka: 7311 KZ
Krajina: NLD
Kontaktna oseba: Mark Roelofsma
Glavni naslov: http://www.kadaster.nl
Po elektronski pošti:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/0919a84bc6742db25643830908cf0338
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
02/11/2017 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Stichting Wageningen Research, Wageningen Environmental Research (Alterra)
Poštni naslov: Droevendaalsesteeg 3
Kraj: Wageningen
Poštna številka: 6708 PB
Krajina: NLD
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.