Publications Office of the EU
BG-Sofija: Računalniška oprema in pribor - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

BG-Sofija: Računalniška oprema in pribor

  • Objavljeno
    02/03/2012
  • Uverejnené
    04/10/2012
  • Rok
    25/10/2012
  • Odpiranje ponudb
    26/10/2012
  • Oddano
    13/11/2012
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Министерство на регионалното развитие и благоустройството.
Kraj izvajanja
NUTS code: BG411 София (столица)
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
30200000 Računalniška oprema in pribor
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
477,820.00 BGN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
461,549.00 BGN
Število sklopov
4
Referenčna številka ponudbe
09-12-124
Opis

Доставка на IT оборудване за нуждите на Министерство на регионалното развитие и благоустройството с четири обособени позиции: Обособена позиция №1 – Доставка на харзуер и системен софтуер за нуждите на МРРБ; Обособена позиция №2 – Доставка на специализирано компютърно оборудване за ГД „ГРАО“; Обособена позиция №3 – Доставка на IT оборудване за нуждите на ГД „УТС“; Обособена позиция №4 – Доставка на цветен мрежови пронтер за нуждите на дирекция „Концесии“. Доставката на IT оборудване за нуждите на МРРБ е по технически спецификации и изисквания на възложителя, приложени в настоящата документация.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one or more lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
26/10/2012 11:00
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.