Publications Office of the EU
Češka-Chlumec: Električna vozila - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Chlumec: Električna vozila

  • Uverejnené
    14/05/2020
  • Rok
    17/06/2020
  • Odpiranje ponudb
    17/06/2020
  • Oddano
    26/08/2020
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Palivový kombinát Ústí, státní podnik
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Naslov kupca
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34144900 Električna vozila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
5,790,000.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,500,000.00 CZK
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
A734 a A738
Opis

Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka 2 ks víceúčelových užitkových elektromobilů (N1) včetně wallboxů a 2 ks osobních elektromobilů (M1), včetně wallboxů.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://zakazky.pku.cz/vz00000190
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
17/06/2020 09:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.