Publications Office of the EU
Slovaška-Banská Bystrica: Gozdarske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Slovaška-Banská Bystrica: Gozdarske storitve

  • Uverejnené
    27/09/2016
  • Rok
    02/11/2016
  • Odpiranje ponudb
    03/11/2016
  • Oddano
    05/12/2016
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik
Kraj izvajanja
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Naslov kupca
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
77200000 Gozdarske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
755,098.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
755,088.96 EUR
Referenčna številka ponudbe
03/15/2017
Opis

Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na účely tohto verejného obstarávania predstavujú proces zahrňujúci výrub stromov, sústreďovanie dreva na odvozné miesto a manipuláciu drevnej hmoty na odvoznom mieste.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik
Nacionalna registracijska številka: 36038351
Poštni naslov: Námestie SNP 8
Kraj: Banská Bystrica
Koda NUTS: SK032
Poštna številka: 975 66
Krajina: SVK
Kontaktna oseba: Ing. Ján Šarík
Glavni naslov: http://www.lesy.sk
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
03/11/2016 10:00
oznaka CPV

77200000 - Gozdarske storitve

77211000 - Storitve v zvezi s pridobivanjem lesa

77210000 - Storitve pridobivanja lesa

77230000 - Storitve v zvezi z gozdarstvom

Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
755,098.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
755,088.96 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Di Mihálik, s.r.o.
Poštni naslov: Jesenského 1089/11
Kraj: Žilina
Poštna številka: 010 01
Krajina: SVK

Uradno ime: Eurolesy s.r.o.
Poštni naslov: Nálepkova 7
Kraj: Brezno
Poštna številka: 977 01
Krajina: SVK

Uradno ime: Leslan s.r.o.
Poštni naslov: Vyšovec 58/19
Kraj: Selce
Poštna številka: 976 11
Krajina: SVK

Uradno ime: Lesné práce s.r.o.
Poštni naslov: Ondrej nad Hronom 451
Kraj: Brusno
Poštna številka: 976 62
Krajina: SVK

Uradno ime: Bodor, s.r.o.
Poštni naslov: Do uhliska 428/2
Kraj: Ružomberok
Poštna številka: 034 03
Krajina: SVK

Uradno ime: Kútik DKD s.r.o.
Poštni naslov: Za štadiónom 705/5
Kraj: Nemecká
Poštna številka: 976 97
Krajina: SVK

Uradno ime: Forestra s.r.o.
Poštni naslov: Lesnícka 79
Kraj: Horné Srnie
Poštna številka: 914 42
Krajina: SVK

Uradno ime: K.K. Ťažby s.r.o.
Poštni naslov: Lichardova 21
Kraj: Slovenská Ľupča
Poštna številka: 976 13
Krajina: SVK

Uradno ime: Radoslav Gavalda
Poštni naslov: Pod Babou 101/28
Kraj: Poniky
Poštna številka: 976 33
Krajina: SVK

Uradno ime: DR Drevo s.r.o.
Poštni naslov: Skubínska cesta 86
Kraj: Banská Bystrica
Poštna številka: 974 09
Krajina: SVK

Uradno ime: Jozef Karas
Poštni naslov: Liesek 825
Kraj: Liesek
Poštna številka: 027 12
Krajina: SVK

Uradno ime: Družstvo Slovakia
Poštni naslov: Nám. SNP 19, P.O.Box 184
Kraj: Zvolen
Poštna številka: 976 01
Krajina: SVK
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.