Publications Office of the EU
Poljska-Łódź: Farmacevtski proizvodi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Łódź: Farmacevtski proizvodi

  • Uverejnené
    22/02/2014
  • Rok
    02/04/2014
  • Odpiranje ponudb
    02/04/2014
  • Oddano
    29/09/2014
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
WSS im. M. Kopernika w Łodzi
Kraj izvajanja
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33600000 Farmacevtski proizvodi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,671,202.80 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,591,593.84 PLN
Referenčna številka ponudbe
25/ZP/14
Opis

Przedmiotem zamówienia publicznego są dostawy produktów farmaceutycznych – Azacitidine.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
02/04/2014 11:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
1,671,202.80 PLN
Končna pogodbena vrednost
1,591,593.84 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Komtur Polska Sp. z o.o.
Poštni naslov: ul. Puławska 405a
Kraj: Warszawa
Poštna številka: 02-801
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.