Publications Office of the EU
Španija-Palma: Storitve zavarovanja motornih vozil - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Palma: Storitve zavarovanja motornih vozil

  • Uverejnené
    23/06/2018
  • Rok
    20/07/2018
  • Odpiranje ponudb
    06/08/2018
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Kraj izvajanja
NUTS code: ES53 Illes Balears
Naslov kupca
NUTS code: ES53 Illes Balears
Gospodarska panoga (glavna CPV)
66514110 Storitve zavarovanja motornih vozil
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
837,568.75 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
CC 1/2018 AM
Opis

Contratación centralizada del servicio de seguros de vehículos del parque móvil de la Comunidad Autónoma de les Illes Balears y de su sector público instrumental.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Nacionalna registracijska številka: S0711001H
Poštni naslov: C/ Palau Reial, 17
Kraj: Palma
Koda NUTS: ES53
Poštna številka: 07001
Krajina: ESP
Kontaktna oseba: Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Glavni naslov: http://www.caib.es/sites/M12060709170917137027/ca/informacio_general-50301/?campa=yes
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
06/08/2018 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
837,568.75 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.