Publications Office of the EU
SI-Brežice: Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SI-Brežice: Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago

  • Uverejnené
    16/03/2012
  • Rok
    23/04/2012
  • Odpiranje ponudb
    23/04/2012
  • Oddano
    18/07/2012
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
SB Brežice
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33141000 Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
4,500.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
394,390.50 EUR
Število sklopov
53
Referenčna številka ponudbe
5/12-15 JNb
Opis

Material za endoskopsko kirurgijo in zdravstveni šivalni material.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one or more lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
23/04/2012 10:00
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.