Publications Office of the EU
Finska-Vaasa: Storitve izobraževanja odraslih in druge izobraževalne storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finska-Vaasa: Storitve izobraževanja odraslih in druge izobraževalne storitve

  • Oddano
    27/06/2013
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: FI1D5 Keski-Pohjanmaa
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
80400000 Storitve izobraževanja odraslih in druge izobraževalne storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
120,000.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
120,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
POHELY/1883/05.02.07/2010
Opis

Työvoimapoliittinen aikuiskoulutus.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
120,000.00
Končna pogodbena vrednost
120,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Konsultointi Risto Ala-Korpi
Poštni naslov: Pitkänsillankatu 20 B 25
Kraj: Kokkola
Poštna številka: 67100
Krajina: FIN
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.