Publications Office of the EU
Okvirni sporazum zagotavlja nedokončane medicinske izdelke - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Okvirni sporazum zagotavlja nedokončane medicinske izdelke

  • Uverejnené
    06/06/2025
  • Rok
    23/06/2025
  • Odpiranje ponudb
    23/06/2025
  • Oddano
    07/08/2025
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: RO314 Giurgiu
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33690000 Različna zdravila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
5,057,648.00 RON
Referenčna številka ponudbe
1347601520252
Opis

Zdravila brez nadomestila v skladu s Prilogo 1 . Ocenjena vrednost najmanj 344.754,00 lei – največ 904.424,43 lei/, okvirni sporazum in najmanj 86188,66 lei – največ 226106,11 lei/naknadno naročilo. Število dni, do katerih se lahko zahtevajo pojasnila pred rokom za oddajo ponudb/kandidatov – 10 dni

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.e-licitatie.ro
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.e-licitatie.ro
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
23/06/2025 14:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Componenta tehnica- Termenul de livrare
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
5,057,648.00 RON
Oddaja naročil
Uradno ime: MARCOS PROVIT
Poštni naslov:
Kraj: Buzau
Poštna številka: 120226
Krajina:
Uradno ime: MARCOS PROVIT
Poštni naslov:
Kraj: Buzau
Poštna številka: 120226
Krajina:
Uradno ime: MARCOS PROVIT
Poštni naslov:
Kraj: Buzau
Poštna številka: 120226
Krajina:
Uradno ime: MARCOS PROVIT
Poštni naslov:
Kraj: Buzau
Poštna številka: 120226
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.