Publications Office of the EU
RO-Bucuresti: Različna zdravila - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Bucuresti: Različna zdravila

  • Uverejnené
    03/07/2012
  • Rok
    13/08/2012
  • Odpiranje ponudb
    14/08/2012
  • Oddano
    01/10/2012
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Unitatea Militara 0521 Bucuresti
Kraj izvajanja
NUTS code: RO321 Bucureşti
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33690000 Različna zdravila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
457,810.70 RON
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,905,081.10 RON
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
213
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Atribuirea acordului cadru, in vederea incheierii de contracte subsecvente de furnizare medicamente de uz uman.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one or more lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
14/08/2012 12:00
Kraj izvajanja
oznaka CPV

33690000 - Različna zdravila

33600000 - Farmacevtski proizvodi

33675000 - Antihistaminiki za sistemsko zdravljenje

33621300 - Zdravila za zdravljenje slabokrvnosti

33621100 - Antitrombotiki

33642200 - Kortikosteroidi za sistemsko zdravljenje

33642000 - Hormonski sistemski pripravki, razen spolnih hormonov

33661000 - Zdravila z delovanjem na živčevje

33613000 - Odvajala

33622700 - Zaviralci kalcijevih kanalčkov

33692210 - Hranilne raztopine za parenteralno prehranjevanje

33615100 - Insulin

33617000 - Mineralni dodatki

33651000 - Splošna zdravila za sistemsko zdravljenje infekcij in cepiva

33622500 - Antihemoroidiki za lokalno zdravljenje

33620000 - Zdravila za bolezni krvi, krvotvornih organov in srca in ožilja

33622300 - Diuretiki

33661500 - Psiholeptiki

33622100 - Zdravila za bolezni srca

33661300 - Antiepileptiki

33661100 - Anestetiki

33662000 - Pripravki za zdravljenje bolezni čutil

33692700 - Glukozne raztopine

33610000 - Zdravila za zdravljene bolezni prebavil in presnove

33614000 - Antidiaroiki, protivnetna in protimikrobna zdravila

33673000 - Zdravila za obstruktivne pljučne bolezni

33631400 - Antibiotiki in kemoterapevtiki za uporabo v dermatologiji

33730000 - Izdelki za nego oči in korektivne leče

33631600 - Antiseptiki in dezinficiensi

33621400 - Nadomestki krvi in perfuzijske raztopine

33621200 - Antihemoragiki

33621000 - Zdravila za bolezni krvi in krvotvornih organov

33640000 - Zdravila za zdravljenje bolezni sečil in spolovil ter hormoni

33611000 - Zdravila za kislinsko pogojene bolezni

33622800 - Zdravila z delovanjem na renin-angiotenzinski sistem

33622600 - Zaviralci adrenergičnih receptorjev beta

33632100 - Zdravila s protivnetnim in protirevmatičnim učinkom

33693000 - Drugi terapevtski izdelki

33632300 - Zdravila za zdravljenje protina

33670000 - Zdravila za bolezni dihal

33651100 - Zdravila za sistemsko zdravljenje bakterijskih infekcij

33674000 - Zdravila za zdravljenje kašlja in prehlada

33622400 - Vazoprotektivi

33661600 - Psihoanaleptiki

33622200 - Antihipertenzivi

33661400 - Antiparkinsoniki

33622000 - Zdravila za bolezni srca in ožilja

33661200 - Analgetiki

33612000 - Zdravila za zdravljenje gastrointestinalnih funkcionalnih motenj

33662100 - Zdravila za zdravljenje očesnih bolezni

33696800 - Kontrastna sredstva za rentgenske preiskave

33692000 - Medicinske raztopine

33616000 - Vitamini

33652100 - Zdravila z delovanjem na novotvorbe

33692400 - Perfuzijske raztopine

Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.