Publications Office of the EU
Tender for the Supply, Delivery and Installation of an Aircondition and Ventilation System at ARB Complex for the Għarb Local Council - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tender for the Supply, Delivery and Installation of an Aircondition and Ventilation System at ARB Complex for the Għarb Local Council

  • Uverejnené
    08/07/2025
  • Rok
    22/07/2025
  • Odpiranje ponudb
    22/07/2025
  • Oddano
    23/09/2025
  • Danes
    07/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Gharb Local Council
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: MT001 Malta
Gospodarska panoga (glavna CPV)
42520000 Prezračevalne naprave
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
68,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

The subject of this tender is the supply, delivery and installation of an air condition and ventilation system at Arb Complex for the Għarb Local Council. The place of acceptance of the supplies shall be at Arb Complex, Għarb, the time-limits for the execution of the contract shall be three (3) weeks.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.etenders.gov.mt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=12317001
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.etenders.gov.mt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=12317001
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
22/07/2025 10:30
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: cost
Opis: The tender was awarded to the cheapest and technically compliant bidder.
Ponder (odstotek, točno) : 1
Ocenjena vrednost
68,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Titan International Limited
Poštni naslov:
Kraj: TA XBIEX [Ta' Xbiex]
Poštna številka: XBX 1407
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.