Publications Office of the EU
Francija-Rennes: Pisarniško pohištvo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Francija-Rennes: Pisarniško pohištvo

  • Uverejnené
    01/03/2019
  • Rok
    29/03/2019
  • Odpiranje ponudb
    29/03/2019
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Rennes Métropole
Kraj izvajanja
NUTS code: FRH03 Ille-et-Vilaine
Naslov kupca
NUTS code: FRH03 Ille-et-Vilaine
Gospodarska panoga (glavna CPV)
39130000 Pisarniško pohištvo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,200,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
6
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Fourniture, livraison, montage et mise en place de mobiliers de bureau, de mobiliers de bibliothèque, de mobiliers polyvalents, d'accessoires et de vestiaires
Forme de marché: à bons de commande sans minimum ni maximum.
Attribution d'un accord-cadre pour chaque lot.
Accord-cadre conclu pour une période initiale d'1 an, à compter du 16.7.2019 jusqu'au 15.7.2020.
Montant estimatif des prestations pour la durée de l'accord-cadre: 1 200 000,00 EUR.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
http://www.megalisbretagne.org
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
29/03/2019 14:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.