Publications Office of the EU
Izolacijski trni za preprečevanje izkrcanja ptic na elektroenergetski infrastrukturi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Izolacijski trni za preprečevanje izkrcanja ptic na elektroenergetski infrastrukturi

  • Uverejnené
    12/08/2025
  • Rok
    05/09/2025
  • Preklicano
    27/11/2025
  • Danes
    02/09/2026
Status
Preklicano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o.
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: HRZZZ Extra-Regio NUTS 3
Gospodarska panoga (glavna CPV)
31650000 Izolirni deli
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
104,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
43-M-345/25
Opis

Izolacijski trni za preprečevanje izkrcanja ptic na elektroenergetski infrastrukturi

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
05/09/2025 10:00
Metoda oddaje
Cijena ponude
Ocenjena vrednost
104,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.