Publications Office of the EU
Francija-Albert: Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Albert: Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve

  • Uverejnené
    10/05/2023
  • Rok
    15/06/2023
  • Oddano
    07/11/2023
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
com de communes du pays du coquelicot
Kraj izvajanja
NUTS code: FRE11 Nord
Naslov kupca
NUTS code: FRE23 Somme
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71200000 Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
20,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
S-2023-10
Opis

maîtrise d'oeuvre pour la création du siège de la communauté de communes du Pays du Coquelicot

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://marchespublics596280.fr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Other
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
20,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: groupement Bplusb architectures / nortec ingenierie / kietudes / qualivia ingenierie / eacm
Poštni naslov: 60 rue Sainte Catherine
Kraj: Lille
Poštna številka: 59800
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.