Publications Office of the EU
Francija-Pariz: Zvočnoizolacijska dela - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Francija-Pariz: Zvočnoizolacijska dela

  • Uverejnené
    23/10/2018
  • Rok
    09/11/2018
  • Oddano
    04/10/2019
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
RATP
Kraj izvajanja
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Naslov kupca
NUTS code: FR101 Paris
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45323000 Zvočnoizolacijska dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
600,406.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
609,823.30 EUR
Referenčna številka ponudbe
DHA_2018MOP13527
Opis

Aménagements électriques et acoustiques dans la salle des billets avec création d'un cheminement acoustique et lumineux.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: RATP
Nacionalna registracijska številka: 77566343801906
Poštni naslov: LAC B916 — 54 quai de la Rapée
Kraj: Paris Cedex 12
Koda NUTS: FR101
Poštna številka: 75599
Krajina: FRA
Kontaktna oseba: Hélène Lhez
Glavni naslov: www.ratp.fr
Po elektronski pošti:
https://ratp.bravosolution.com/web/login.html
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
oznaka CPV
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
600,406.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
609,823.30 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SRC
Poštni naslov: 90 rue Louis Ampère
Kraj: Neuilly-sur-Marne
Poštna številka: 93330
Krajina: FRA

Uradno ime: SEG
Poštni naslov: 80 rue de l'Étoile
Kraj: Bobigny
Poštna številka: 93000
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.