Publications Office of the EU
Švedska-Kiruna: Sanacija propadajočih stavb - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedska-Kiruna: Sanacija propadajočih stavb

  • Uverejnené
    21/02/2018
  • Rok
    12/04/2018
  • Odpiranje ponudb
    13/04/2018
  • Oddano
    23/04/2018
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Kirunabostäder Aktiebolag
Kraj izvajanja
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Naslov kupca
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45262690 Sanacija propadajočih stavb
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
38,282,600.00 SEK
Referenčna številka ponudbe
2018/5
Opis

Objektet omfattar utvändig renovering av 6 st bostadshus samt invändig renovering av 5 st bostadshus.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afibvsuqqi&GoTo=Tender
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
13/04/2018 00:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
38,282,600.00 SEK
Oddaja naročil
Uradno ime: Personalbolaget i Kiruna AB
Poštni naslov: Arent Grapegatan 31 D
Kraj: Kiruna
Poštna številka: 981 32
Krajina: SWE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.