Publications Office of the EU
Španija-Barcelona: Storitve odstranjevanja bioloških odpadkov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Barcelona: Storitve odstranjevanja bioloških odpadkov

  • Uverejnené
    07/10/2017
  • Rok
    28/11/2017
  • Odpiranje ponudb
    04/12/2017
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Fundació Parc Científic de Barcelona
Kraj izvajanja
NUTS code: ES España
Naslov kupca
NUTS code: ES España
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90524300 Storitve odstranjevanja bioloških odpadkov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
390,257.88 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
4
Referenčna številka ponudbe
05/17-CO
Opis

El objeto de la licitación es la contratación del servicio de retirada, transporte, gestión y eliminación de residuos biosanitarios, químicos y otros residuos industriales producidos en los laboratorios de investigación del Parc Científic de Barcelona (PCB).

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Fundació Parc Científic de Barcelona
Nacionalna registracijska številka: G61482832
Poštni naslov: c/ Baldiri Reixac, 10-12, Edificio Clúster-Oficines, planta 1ª
Kraj: Barcelona
Koda NUTS: ES
Poštna številka: 08028
Krajina: ESP
Kontaktna oseba: M.ª del Carmen Sanz
Glavni naslov: www.pcb.ub.edu
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
04/12/2017 11:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.