Publications Office of the EU
Švedska-Karlskrona: Medicinski kompleti - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedska-Karlskrona: Medicinski kompleti

  • Uverejnené
    10/11/2020
  • Rok
    18/12/2020
  • Odpiranje ponudb
    21/12/2020
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Blekinge Läns Landsting
Kraj izvajanja
NUTS code: SE221 Blekinge län
Naslov kupca
NUTS code: SE221 Blekinge län
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33141620 Medicinski kompleti
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
20/23
Opis

Upphandlingen omfattar kundanpassade set till operations och röntgenverksamhet

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://upphandling.ltblekinge.se/avantra/Customer/Blekinge/Modules/Purchase/Published/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
21/12/2020 00:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.