Publications Office of the EU
Nemčija-Baden-Baden: Računalniška oprema in pribor - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Baden-Baden: Računalniška oprema in pribor

  • Uverejnené
    12/05/2021
  • Rok
    07/06/2021
  • Odpiranje ponudb
    08/06/2021
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Südwestrundfunk
Kraj izvajanja
NUTS code: DE121 Baden-Baden, Stadtkreis
Naslov kupca
NUTS code: DE121 Baden-Baden, Stadtkreis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
30200000 Računalniška oprema in pribor
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,200,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
EU-I/T 1/2021
Opis

Die öffentlich-rechtlichen Rundfunkanstalten sind zur Erfüllung ihrer Aufgaben auf eine leistungsfähige und funktionierende IT-Infrastruktur im Sendungs- und Produktionsbereich zwingend angewiesen. Hierzu gehören auch Industrierechner im 19“ Format, die überwiegend für den direkten Einbau in die Sende- und Produktionsstudios bzw. über KVM-Lösungen in zentrale Geräteräume der einzelnen Rundfunkanstalten aber auch für andere Aufgaben vorgesehen sind. Die Industrierechner 19“ befinden sich im 24/7-Dauereinsatz und stellen sende- und produktionsrelevante Anwendungen bereit. Dieser Umstand erfordert ein hohes Maß an Zuverlässigkeit und Verfügbarkeit für die zu beschaffenden Industrierechner im 19“ Format.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Südwestrundfunk
Poštni naslov: Einkauf IT/Technik, Hans-Bredow-Straße,
Kraj: Baden-Baden
Koda NUTS: DE121
Poštna številka: 76530
Krajina: DEU
Glavni naslov: www.swr.de
Po elektronski pošti:
https://it-vergabe.eu/vergabe/angebot/44057d75571eb97c7b79658b8be291ec
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
08/06/2021 09:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
2,200,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.