Publications Office of the EU
Italija-Rim: Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Rim: Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve

  • Uverejnené
    27/12/2022
  • Rok
    15/02/2023
  • Odpiranje ponudb
    21/02/2023
  • Oddano
    28/09/2023
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Agenzia del Demanio - Struttura per la Progettazione
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ITI45 Frosinone
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71240000 Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
744,086.65 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
627,248.58 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

servizi di progettazione definitiva ed esecutiva da redigere e restituire in modalità BIM, coordinamento della sicurezza in fase di progettazione, ed incarico opzionale di direzione lavori, CSE, contabilità dei lavori e accatastamento, finalizzati all’intervento di adeguamento sismico della Questura e Polizia Stradale - Via Vado del Tufo, Frosinone - Codice Bene: FRB1053

Način oddaje
Po elektronski pošti:
www.acquistinretepa.it
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
21/02/2023 11:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
744,086.65 EUR
Končna pogodbena vrednost
627,248.58 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Sidoti Engineering SRL
Poštni naslov:
Kraj: Albano Laziale
Poštna številka:
Krajina: ITA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.