Publications Office of the EU
Francija-Annecy: Razna računalniška oprema - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Annecy: Razna računalniška oprema

  • Uverejnené
    18/12/2018
  • Rok
    15/01/2019
  • Odpiranje ponudb
    15/01/2019
  • Oddano
    05/03/2019
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Département de la Haute-Savoie
Kraj izvajanja
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Naslov kupca
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Gospodarska panoga (glavna CPV)
30236000 Razna računalniška oprema
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
800,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,161,162.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
18c0001
Opis

La consultation donnera lieu à un accord-cadre avec minimum et maximum en application de l'article 78-1 alinéa 3 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016 relatif aux marchés publics dont les prestations seront susceptibles de varier de la manière suivante:
— minimum pour les 4 ans: 50 000 EUR HT,
— maximum pour les 4 ans: 800 000 EUR HT.
Les marchés subséquents pourront prendre la forme de marchés ordinaires ou de marchés à bons de commande. Dans ce dernier cas, les caractéristiques (mini, maxi, durée, etc.) sont précisées dans le marché subséquent.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
http://www.hautesavoie.fr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
15/01/2019 14:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
800,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
1,161,162.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Stimplus
Poštni naslov: 166 avenue Georges Clemenceau
Kraj: Nanterre
Poštna številka: 92000
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.