Publications Office of the EU
Teltanskøbing za DM v spretnostih 2026 - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Teltanskøbing za DM v spretnostih 2026

  • Uverejnené
    19/05/2025
  • Rok
    19/06/2025
  • Odpiranje ponudb
    19/06/2025
  • Oddano
    05/08/2025
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Hjørring Kommune
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DK050 Nordjylland
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79952000 Storitve, povezane z dogodki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
4,800,000.00 DKK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
88.12.03-Ø54-5-25
Opis

Občina Hjørring bo gostila projekt DM in Skills 2026. Dogodek bo potekal od 22. do 25. aprila 2026 v Parku Vendia v Hjørringu. Razpis se nanaša na najem, namestitev in demontažo šotorov s pripadajočo opremo, vključno s svetlobo in toploto. Uporabiti je treba 5 šotorov različnih velikosti, ki skupaj zavzemajo približno 22.000 m2. Namestitev in demontaža morata potekati v razmeroma kratkem času, izbrani ponudnik pa bo moral pri namestitvi in demontaži sodelovati z drugimi dobavitelji naročnika.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://permalink.mercell.com/256819267.aspx
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://permalink.mercell.com/256819267.aspx
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
19/06/2025 12:01
oznaka CPV
Metoda oddaje
Merilo: Pris
Vrsta: price
Opis: ”Pris” vurderes ud fra den samlede tilbudssum, der beregnes på baggrund af de af Tilbudsgivers oplyste priser i kontraktbilag 2 - Tilbudslisten.
Ponder (odstotek, točno) : 60
Merilo: Kvalitet
Vrsta: quality
Opis: "Kvalitet" vurderes på baggrund af tilbudsgivers besvarelse ved de opstillede konkurrenceparametre i kontraktbilag 1 - kravspecifikation.
Ponder (odstotek, točno) : 40
Ocenjena vrednost
4,800,000.00 DKK
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Ørsted Telte A/S
Poštni naslov:
Kraj: Ørsted
Poštna številka: 8950
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.