Publications Office of the EU
Švedska-Falun: Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Švedska-Falun: Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve

  • Uverejnené
    30/06/2018
  • Rok
    29/08/2018
  • Odpiranje ponudb
    30/08/2018
  • Oddano
    05/11/2018
  • Danes
    07/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Colligio AB
Kraj izvajanja
NUTS code: SE11 Stockholm
Naslov kupca
NUTS code: SE11 Stockholm
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71240000 Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
4,370.00 SEK
Referenčna številka ponudbe
TK 18.072
Opis

Upphandlingen avser tillhandahållande av konsulter för trafikplanering.
Upphandlingen är indelad i fem områden. Anbudsgivaren kan lämna anbud på ett eller flera områden enligt nedan:
1. Trafikplanering (inkl. simuleringar, analyser, utredningar)
2. Parkeringsutredningar
3. Trafiksäkerhet och utformning
4. Kollektivtrafik
5. Mobility management

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afewrvieia&GoTo=Tender
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
30/08/2018 00:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
4,370.00 SEK
Oddaja naročil
Uradno ime: Ramböll Sverige AB
Poštni naslov:
Kraj: Stockholm
Poštna številka:
Krajina: SWE

Uradno ime: SWECO Society AB
Poštni naslov:
Kraj: Stockholm
Poštna številka:
Krajina: SWE

Uradno ime: Trivector Traffic AB
Poštni naslov:
Kraj: Stockholm
Poštna številka:
Krajina: SWE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.