Publications Office of the EU
Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych

  • Uverejnené
    22/02/2024
  • Rok
    25/03/2024
  • Odpiranje ponudb
    25/03/2024
  • Oddano
    18/04/2024
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL636 Słupski
Gospodarska panoga (glavna CPV)
24110000 Tehnični plini
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,836,267.70 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,564,453.00 PLN
Referenčna številka ponudbe
13/PN.2024
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych dla szpitala przy ul. Hubalczyków 1 w Słupsku oraz przy ul. Mickiewicza 12 w Ustce w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
25/03/2024 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Cena
Ponder (odstotek, točno) : 100
Ocenjena vrednost
2,836,267.70 PLN
Končna pogodbena vrednost
2,564,453.00 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Messer Polska sp. z o. o.
Poštni naslov:
Kraj: Chorzów
Poštna številka: 41-503
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.