Publications Office of the EU
Nizozemska-Leiden: Rešilni avtomobili - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemska-Leiden: Rešilni avtomobili

  • Uverejnené
    06/09/2022
  • Rok
    07/10/2022
  • Oddano
    23/01/2023
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Regionale Dienst Openbare Gezondheidszorg Hollands Midden
Kraj izvajanja
NUTS code: NL Nederland
Naslov kupca
NUTS code: NL Nederland
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34114121 Rešilni avtomobili
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
826,250.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Z/22/005764
Opis

Levering van 3 ALS Ambulances met een optie op de levering van nog 2 ambulances i.v.m. vroegtijdige vervanging of uitbreiding van het wagenpark

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Regionale Dienst Openbare Gezondheidszorg Hollands Midden
Nacionalna registracijska številka: 11998501
Poštni naslov: Parmentierweg 49
Kraj: Leiden
Koda NUTS: NL
Poštna številka: 2316 ZV
Krajina: NLD
Kontaktna oseba: Laurens Rorive
Glavni naslov: http://www.rdoghm.nl
Po elektronski pošti:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/ce86e858126e49e0f78a2b023a83a319
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
826,250.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Visser B.V.
Poštni naslov: Brailleweg 7
Kraj: LEEUWARDEN
Poštna številka: 8912BL
Krajina: NLD
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.