Publications Office of the EU
Francija-Melun: Gradbena dela na obnovi mosta - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Melun: Gradbena dela na obnovi mosta

  • Uverejnené
    02/04/2019
  • Rok
    17/05/2019
  • Oddano
    20/05/2019
  • Odpiranje ponudb
    20/05/2019
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Conseil général de Seine-et-Marne
Kraj izvajanja
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Naslov kupca
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45221119 Gradbena dela na obnovi mosta
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
694,275.90 EUR
Referenčna številka ponudbe
RD109A-BAZOCHES LES BRAY
Opis

RD 109a — commune de Bazoches-lès-Bray — réfection du pont métallique sur le canal de dérivation de la Seine.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
http://www.maximilien.fr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
20/05/2019 16:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
694,275.90 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Manang (mandataire)
Poštni naslov: ZA Actisère
Kraj: Le Cheylas
Poštna številka: 38570
Krajina: FRA

Uradno ime: Battaglino
Poštni naslov: 506 rue Aristide Bergès — CS 10503
Kraj: Voreppe Cedex
Poštna številka: 38342
Krajina: FRA

Uradno ime: Alliance Échafaudages et Structures
Poštni naslov: 22 rue d'Arsonval
Kraj: Chassieu
Poštna številka: 69680
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.