Publications Office of the EU
Poljska-Krakov: Pohištvo (vključno s pisarniškim pohištvom), notranja oprema, gospodinjske naprave (razen svetil) in čistilna sredstva - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Krakov: Pohištvo (vključno s pisarniškim pohištvom), notranja oprema, gospodinjske naprave (razen svetil) in čistilna sredstva

  • Uverejnené
    13/05/2019
  • Rok
    13/06/2019
  • Odpiranje ponudb
    13/06/2019
  • Oddano
    08/08/2019
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Rejonowy Zarząd Infrastruktury
Kraj izvajanja
NUTS code: PL22A Katowicki
Naslov kupca
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Gospodarska panoga (glavna CPV)
39000000 Pohištvo (vključno s pisarniškim pohištvom), notranja oprema, gospodinjske naprave (razen svetil) in čistilna sredstva
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
77,759.45 PLN
Referenčna številka ponudbe
24/2019/ZP
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego. Szczegółowy zakres i warunki realizacji zamówienia przedstawiają:
— wzór umowy,
— opis przedmiotu zamówienia,
— druk „Oferta cenowa”,
— dokument gwarancyjny,
— wzór protokołu przyjęcia – przekazania,
— wykaz miejsc dostawy sprzętu,
— wzór karty wyrobu.
Ww. dokumenty stanowią załączniki do SIWZ i są jej integralną częścią.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
13/06/2019 12:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
77,759.45 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Salon Meblowy Cadabra Tomasz Przybył
Poštni naslov: ul. Poznańska 69
Kraj: Ostrów Wielkopolski
Poštna številka: 63-400
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.