Publications Office of the EU
Francija-Saint-Étienne-de-Montluc: Gradbena dela na osnovni šoli - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Saint-Étienne-de-Montluc: Gradbena dela na osnovni šoli

  • Uverejnené
    01/04/2022
  • Rok
    20/05/2022
  • Oddano
    20/07/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
mairie de Saint Etienne de Montluc
Kraj izvajanja
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Naslov kupca
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45214210 Gradbena dela na osnovni šoli
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
5,764,393.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
5,951,528.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
17
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.