Publications Office of the EU
Nemčija-Dresden: Storitve popravila in vzdrževanja električnih inštalacij pri gradnjah - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Dresden: Storitve popravila in vzdrževanja električnih inštalacij pri gradnjah

  • Uverejnené
    03/09/2021
  • Rok
    04/10/2021
  • Oddano
    22/11/2021
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Universitätsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universität Dresden
Kraj izvajanja
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Naslov kupca
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50711000 Storitve popravila in vzdrževanja električnih inštalacij pri gradnjah
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
294,369.76 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
376,440.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
WV/Batterieanlagen/EU/2021
Opis

Wartungsarbeiten an Batterieanlagen (USV-, BSV- und OP-Sicherheitslichtanlagen), Los 1 und Los 2

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Universitätsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universität Dresden
Poštni naslov: Fetscherstraße 74
Kraj: Dresden
Koda NUTS: DED21
Poštna številka: 01307
Krajina: DEU
Kontaktna oseba: Herr Stiel
Glavni naslov: www.uniklinikum-dresden.de
Po elektronski pošti:
https://www.evergabe.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.