Publications Office of the EU
Kvalifikacijski sistem – „Tenzijski preskusi za izgradnjo obnovljivih virov energije“ - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Kvalifikacijski sistem – „Tenzijski preskusi za izgradnjo obnovljivih virov energije“

  • Oddano
    07/05/2026
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ČEZ Obnovitelné zdroje, s.r.o.
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Gospodarska panoga (glavna CPV)
73430000 Preskušanje in ocenjevanje
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,717,638.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Cilj kvalifikacijskega sistema je zagotoviti portfelj kvalificiranih dobaviteljev za prihodnja javna naročila, katerih predmet bo izvajanje preskusov na podlagi obrata za gradnjo obnovljivih virov.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Nabídková cena
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
2,717,638.00 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: PV Design and Build s.r.o
Poštni naslov:
Kraj: Praha 9 - Libeň
Poštna številka: 190 00
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.