Publications Office of the EU
Kurirske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Kurirske storitve

  • Oddano
    05/01/2024
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
AQUON
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
64100000 Poštne in kurirske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
770,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Sedanji sporazum o kurirskih storitvah (prevoz v hladilniku) preneha veljati 31. decembra 2023. Zato se na trg daje nov razpis. Pogodba vsebuje naslednje elemente: Odvzem vzorcev iz hladilnih enot na zadevnih lokacijah; Hladilni prevoz vzorcev med različnimi lokacijami podjetja AQUON; Vračanje vzorcev v hladilne enote na sprejemnem mestu; — Dostava prazne embalaže strankam družbe AQUON. Deponiranje se prevzame na enem od območij AQUON; — Dostava različnim dobaviteljem. Javni naročnik namerava oddati naročila na podlagi najboljšega PKV z vidika kakovosti ob upoštevanju 40 % in cene 60 %. Namerava skleniti sporazum z enim dobaviteljem z možnostjo podaljšanja za 4 leta +2 x 1 leto. Skupno trajanje največ 6 let. Dodatne informacije o javnem naročilu in postopku so na voljo v vodniku za oddajo ponudb. Ocena znaša približno 1 232 000 EUR brez DDV za celotno šestletno pogodbeno obdobje.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
oznaka CPV

64100000 - Poštne in kurirske storitve

90000000 - Storitve v zvezi z odplakami, odpadki, čiščenjem in okoljem

64120000 - Kurirske storitve

90500000 - Storitve v zvezi z odpadki

Metoda oddaje
Kwaliteit
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
770,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Schotpoort Connect B.V.
Poštni naslov:
Kraj: EERBEEK
Poštna številka: 6961EG
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.