Publications Office of the EU
Francija-Évry-Courcouronnes: Storitve inštalacije opreme za distribucijo in krmiljenje elektrike - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Évry-Courcouronnes: Storitve inštalacije opreme za distribucijo in krmiljenje elektrike

  • Uverejnené
    19/12/2023
  • Rok
    19/01/2024
  • Odpiranje ponudb
    19/01/2024
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
conseil départemental de l'essonne
Kraj izvajanja
NUTS code: FR104 Essonne
Naslov kupca
NUTS code: FR104 Essonne
Gospodarska panoga (glavna CPV)
51112000 Storitve inštalacije opreme za distribucijo in krmiljenje elektrike
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
600,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2766_1_00
Opis

il s'agit des prestations de location de matériels pour la distribution électrique et les prestations associées (groupe électrogènes, boitiers électriques, câblage, éclairage de sécurité, main d'oeuvre qualifié, bureau de contrôle des installations).Les montants annuels de commande sont :-Montant minimum de 50 000 euro(s) Ht,-Montant maximum de 150 000 euro(s) (H.T.).

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.marches-publics.info
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
19/01/2024 13:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
600,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.