Publications Office of the EU
Španija-Barcelona: Storitve socialnega varstva z nastanitvijo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Barcelona: Storitve socialnega varstva z nastanitvijo

  • Objavljeno
    15/07/2019
  • Predvidena objava
    06/09/2019
  • Uverejnené
    18/11/2020
  • Rok
    30/11/2020
  • Odpiranje ponudb
    07/12/2020
  • Oddano
    04/02/2021
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Institut Municipal de Serveis Socials
Kraj izvajanja
NUTS code: ES511 Barcelona
Naslov kupca
NUTS code: ES511 Barcelona
Gospodarska panoga (glavna CPV)
85311000 Storitve socialnega varstva z nastanitvijo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
5,219,344.76 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,528,241.66 EUR
Referenčna številka ponudbe
20190336
Opis

El objeto del contrato es la gestión del Centro Residencial de Inserción Can Planas para personas sin hogar del Instituto Municipal de Servicios Sociales de Barcelona, ​​con medidas de contratación pública sostenible.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Institut Municipal de Serveis Socials
Poštni naslov: C/ València, 344
Kraj: Barcelona
Koda NUTS: ES511
Poštna številka: 08009
Krajina: ESP
Glavni naslov: https://contractaciopublica.gencat.cat/perfil/BCN_IMSS
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
07/12/2020 14:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
5,219,344.76 EUR
Končna pogodbena vrednost
2,528,241.66 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Progess, Projectes i Gestió de Serveis Socials, S. L.
Poštni naslov:
Kraj: Barcelona
Poštna številka:
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.