Publications Office of the EU
Francija-Pariz: Inštalacija cevnega sistema - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Pariz: Inštalacija cevnega sistema

  • Oddano
    31/07/2014
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: FR103 Yvelines
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45231112 Inštalacija cevnega sistema
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
6,199,619.40
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
13S0104
Opis

ces travaux font partie de la refonte de l'usine SAV et permettront la distribution des fluides vers les nouveaux process de l'usine.
cette prestation inclut la pose et fourniture :
-De multitubulaires (2 rames A et B), fourreaux (DN 250 et DN 200) et des chambres de tirage ;
-De conduites d'eau industrielle de diamètre DN 500 à DN 200 ainsi que les chambres intermédiaires et divers équipements (vannes, tés, ...)

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
6,199,619.40
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Segex SAS (mandataire) / HP BTP SAS / Valentin SAS
Poštni naslov: 4 boulevard Arago
Kraj: Wissous
Poštna številka: 91320
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.