Publications Office of the EU
Sklenitev okvirnega sporazuma za dobavo valovitega jekla, varjenih mrež in valjanega jekla v avtonomni skupnosti Murcia v okviru načrta za okrevanje, preobrazbo in odpornost, ki ga financira Evropska unija – instrument NextGenerationEU, ter drugih naročil. - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Sklenitev okvirnega sporazuma za dobavo valovitega jekla, varjenih mrež in valjanega jekla v avtonomni skupnosti Murcia v okviru načrta za okrevanje, preobrazbo in odpornost, ki ga financira Evropska unija – instrument NextGenerationEU, ter drugih naročil.

  • Uverejnené
    27/10/2025
  • Rok
    11/11/2025
  • Odpiranje ponudb
    14/11/2025
  • Oddano
    23/01/2026
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Empresa de Transformación Agraria S.A.,S.M.E., M.P., (TRAGSA)
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ES300 Madrid
Gospodarska panoga (glavna CPV)
14622000 Jeklo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,000,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
TSA0081784
Opis

Sklenitev okvirnega sporazuma za dobavo valovitega jekla, varjenih mrež in valjanega jekla v avtonomni skupnosti Murcia v okviru načrta za okrevanje, preobrazbo in odpornost, ki ga financira Evropska unija – instrument NextGenerationEU, ter drugih naročil.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
14/11/2025 14:30
Kraj izvajanja
oznaka CPV
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Precio.
Ponder (odstotek, točno) : 100
Ocenjena vrednost
2,000,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: ALMACEN DE HIERROS ALMERO S.L.
Poštni naslov:
Kraj: SAN JOSE DE LA RINCONADA
Poštna številka: 41300
Krajina:
Uradno ime: Eduardo Ayala, Hierros S.L
Poštni naslov:
Kraj: Olula Del Río
Poštna številka: 04860
Krajina:
Uradno ime: HIERROS MANUEL VIDAL S.A.U
Poštni naslov:
Kraj: Zamora
Poštna številka: 49023
Krajina:
Uradno ime: Ilitragua sl
Poštni naslov:
Kraj: Elche
Poštna številka: 03292
Krajina:
Uradno ime: PERFILES Y PLACAS S.L.
Poštni naslov:
Kraj: SEVILLA
Poštna številka: 41092
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.