Publications Office of the EU
Španija-Toledo: Elektrika - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Toledo: Elektrika

  • Uverejnené
    12/08/2022
  • Rok
    13/09/2022
  • Odpiranje ponudb
    23/09/2022
  • Oddano
    11/11/2022
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Dirección General de SOLIMAT
Kraj izvajanja
NUTS code: ES425 Toledo
Naslov kupca
NUTS code: ES425 Toledo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
09310000 Elektrika
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
357,501.27 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
277,303.88 EUR
Referenčna številka ponudbe
22-001995
Opis

Suministro de energía eléctrica para los centros de Solimat

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Dirección General de SOLIMAT
Nacionalna registracijska številka: G45032844
Poštni naslov: Berna,1
Kraj: Toledo
Koda NUTS: ES425
Poštna številka: 45003
Krajina: ESP
Kontaktna oseba: Dirección General de SOLIMAT
Glavni naslov: http://www.solimat.com
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
23/09/2022 09:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
357,501.27 EUR
Končna pogodbena vrednost
277,303.88 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Endesa Energía, S.A. Unipersonal
Poštni naslov: RIBERA DEL LOIRA ,60
Kraj: MADRID
Poštna številka: 28042
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.