Publications Office of the EU
(Provia-ID 114114) Popravilo nezgodnega vlaka ÖBB 9481 4746 602 - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

(Provia-ID 114114) Popravilo nezgodnega vlaka ÖBB 9481 4746 602

  • Oddano
    03/05/2024
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ÖBB-Technische Services-GmbH
Kraj izvajanja
NUTS code: anyw
Naslov kupca
NUTS code: AT130 Wien
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50220000 Storitve popravila, vzdrževanja in pripadajoče storitve, povezane z železniškim prevozom in drugo opremo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
495,345.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
ProVia-ID 114114
Opis

O Ugotovitev o Razstavljanje in sestavljanje ustreznih delov, Priprava za zamenjavo profila v karoseriji o Delna izmenjava ekstrudiranega profila, vključno z nadomestno polnilno napravo in sesalno napravo, splakovalno napravo o Zamenjava zgornjih dolgih tramov o Popravila barve o zagon celotnega vlaka

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Preis
Ponder (odstotek, točno) :
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
495,345.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Siemens Mobility Austria GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Wien
Poštna številka: 1210
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.