Publications Office of the EU
Prestación del servicio de balizamiento de las playas en el término municipal de Sanxenxo 2024/2027. - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prestación del servicio de balizamiento de las playas en el término municipal de Sanxenxo 2024/2027.

  • Uverejnené
    26/12/2023
  • Rok
    26/01/2024
  • Odpiranje ponudb
    05/02/2024
  • Oddano
    26/03/2024
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Consejo de Administración de Turismo de Sanxenxo, S.L.
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ES300 Madrid
Gospodarska panoga (glavna CPV)
63724310 Storitve označevanja z bojami
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
258,200.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
6/2023
Opis

Las actuaciones a realizar consistirán en el servicio de balizamiento de playas, incluyendo la limpieza, acondicionamiento, reparación, reposición/adquisición, traslado, montaje, desmontaje, retirada, acopio, guardia y custodia, del material necesario para el correcto balizamiento de las playas y canales de nado del término municipal de Sanxenxo reflejadas en el PPT; incluidas las luces LED solares a instalar en las playas de Panadeira, Silgar, Baltar y Caneliñas.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
required
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
05/02/2024 11:00
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: OFERTA ECONOMICA.
Ponder (odstotek, točno) : 50
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: MEMORIA TECNICA DESCRIPTIVA DEL DESARROLLO DEL SERVICIO.
Ponder (odstotek, točno) : 50
Ocenjena vrednost
258,200.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: TRABAJOS Y MANTENIMIENTO DE ESTRUCTURAS SUMERGIDAS SL
Poštni naslov:
Kraj: Marin
Poštna številka: 36900
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.