Publications Office of the EU
Operating and maintaining Ascension Station in operational condition - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Operating and maintaining Ascension Station in operational condition

  • Uverejnené
    19/08/2025
  • Rok
    19/09/2025
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Centre National d'Etudes Spatiales
Kraj izvajanja
NUTS code: Saint Helena, Ascension and Tristan da Cunha
Naslov kupca
NUTS code: FRY30 Guyane
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50324100 Storitve vzdrževanja sistemov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,800,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
ORAAJ202402723
Opis

This call for tender concerns the provision of services for operating and maintaining in operational condition (MCO) the CNES ASCENSION Station and its resources, as defined in the technical specifications

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://marches.cnes.fr/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://marches.cnes.fr/
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Technical offer
Ponder (odstotek, točno) :
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Organisation and method
Ponder (odstotek, točno) :
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Environmental note
Ponder (odstotek, točno) :
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Price of firm batch
Ponder (odstotek, točno) :
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Price list
Ponder (odstotek, točno) :
Ocenjena vrednost
2,800,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.