Publications Office of the EU
Nemčija-Eschborn: Storitve gospodarske pomoči tujini - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Nemčija-Eschborn: Storitve gospodarske pomoči tujini

  • Oddano
    27/02/2014
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: DE71A Main-Taunus-Kreis
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
75211200 Storitve gospodarske pomoči tujini
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
800,000.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
474,457.38 EUR
Referenčna številka ponudbe
81163004
Opis

11..9592.4-001.00 Vorbereitung und Koordination des Forschungsvorhabens Inklusion von MmB in Soziale Sicherungssysteme in EL.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
800,000.00
Končna pogodbena vrednost
474,457.38 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Arge London School-TUM
Poštni naslov: Keppel Street
Kraj: London WC1E 7HT
Poštna številka:
Krajina: GBR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.