Publications Office of the EU
Poljska-Jasło: Gradbena dela - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Poljska-Jasło: Gradbena dela

  • Uverejnené
    07/01/2019
  • Rok
    25/02/2019
  • Oddano
    11/04/2019
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Związek Gmin Dorzecza Wisłoki
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL821 Krośnieński
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45000000 Gradbena dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,150,531.30 PLN
Referenčna številka ponudbe
JRP.271.1.2019
Opis

Przedmiot niniejszego zamówienia stanowi wykonanie robót budowlanych w ramach zadania „Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Krajowice”.
Kontrakt obejmuje budowę sieci wodociągowej o długości około 5,1 km w m. Krajowice, budowa przyłączy wodociągowych - 79 szt. Miejsce realizacji Gmina Kołaczyce.
Roboty budowlane realizowane będą zgodnie z FIDIC Warunkami Kontraktowymi dla Budowy dla robót inżynieryjno-budowlanych projektowanych przez Zamawiającego (trzecie wydanie angielsko-polskie niezmienione 2005, tłumaczenie pierwszego wydania 1999).
Związek Gmin Dorzecza Wisłoki działa w imieniu własnym oraz, na podstawie Umowy współpracy, a także pełnomocnictwa, w imieniu: Gminy Kołaczyce, 38-213 Kołaczyce, ul. Rynek 1.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Związek Gmin Dorzecza Wisłoki
Poštni naslov: ul. Konopnickiej 82
Kraj: Jasło
Koda NUTS: PL821
Poštna številka: 38-200
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Związek Gmin Dorzecza Wisłoki, ul. Konopnickiej 82, 38-200 Jasło - adres pocztowy, Związek Gmin Dorzecza Wisłoki, ul. Towarowa 29, 38-200 Jasło - adres do doręczeń osobistych i kurierskich
Glavni naslov: http://www.wisloka.pl
Po elektronski pošti:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1,150,531.30 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Zakład Instalacji Sanitarnych Adam Niedziałek
Poštni naslov: ul. Św. Jana 4
Kraj: Czudec
Poštna številka: 38-120
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.