Publications Office of the EU
Nemčija-Wolkenstein: Kabli iz optičnih vlaken za prenos informacij - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Wolkenstein: Kabli iz optičnih vlaken za prenos informacij

  • Uverejnené
    25/05/2018
  • Rok
    25/06/2018
  • Preklicano
    25/06/2019
  • Danes
    01/09/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: DED42 Erzgebirgskreis
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
32562100 Kabli iz optičnih vlaken za prenos informacij
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
B001
Opis

Gegenstand dieser Ausschreibung war die pachtweise Überlassung eines passiven NGA-Breitbandnetzes in der Stadt Wolkenstein sowie deren aktive Betriebsführung, Wartung und Instandhaltung für die Dauer von 7 Jahren auf Grundlage der Vergabe einer Dienstleistungskonzession.
Für das in den Vergabeunterlagen ausgeschriebene Konzept sind keine Angebote eingegangen, welche die Bedingungen des Vergabeverfahrens und/oder die zugehörigen Förderbedingungen erfüllen. Die Anforderungen zur Einhaltung der Regelungen zum offenen und diskriminierungsfreien Netzzugang auf
Vorleistungsebene sowie zur passiven Infrastruktur gemäß den Vorgaben der NGA-Rahmenregelung im Zuge der Versorgung der Endkunden konnte mit den eingereichten Angeboten der beteiligten Bieter nicht erfüllt werden. Aus diesem Grund wird gemäß § 63 Abs. 2 VgV das Vergabeverfahren aufgehoben. Die Veröffentlichung mit der Bekanntmachung ABI 2018/S 098-2247 und der Referenznummer B001 wird vollständig aufgehoben.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Other
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.