Publications Office of the EU
Bolgarija-Kovachevo: Storitve popravila in vzdrževanja kotlov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Bolgarija-Kovachevo: Storitve popravila in vzdrževanja kotlov

  • Uverejnené
    13/05/2019
  • Rok
    11/06/2019
  • Oddano
    25/10/2019
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
„ТЕЦ Марица изток 2“ ЕАД
Kraj izvajanja
NUTS code: BG344 Стара Загора
Naslov kupca
NUTS code: BG344 Стара Загора
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50531100 Storitve popravila in vzdrževanja kotlov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
751,000.00 BGN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,154,000.00 BGN
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
19042
Opis

Основен ремонт на работни колела за мелещи вентилатори тип 3300/800/490, 150/270 и 90/60 по 3 обособени позиции:
— I обособена позиция „Основен ремонт на РК за МВ 3300/800/490“,
— II обособена позиция „Основен ремонт на РК за МВ 150/270“,
— III обособена позиция „Основен ремонт на РК за МВ 90/60“.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: „ТЕЦ Марица изток 2“ ЕАД
Nacionalna registracijska številka: 123531939
Poštni naslov: Област Стара Загора, Община Раднево
Kraj: с. Ковачево
Koda NUTS: BG344
Poštna številka: 6265
Krajina: BGR
Kontaktna oseba: Христина Димитрова — завеждащ регистратура за обществени поръчки
Glavni naslov: http://www.tpp2.com
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
oznaka CPV
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.