Publications Office of the EU
Grčija-Atene: Storitve oskrbe v jaslih - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grčija-Atene: Storitve oskrbe v jaslih

  • Oddano
    04/12/2013
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: EL543 Ιωάννινα
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
85312110 Storitve oskrbe v jaslih
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
28,000.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
28,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Στήριξη, στο πλαίσιο της πράξης “Εναρμόνιση Οικογενειακής και Επαγγελματικής Ζωής», των γυναικών μέσω παροχής θέσεων φιλοξενίας σε βρέφη, νήπια, παιδιά και εφήβους με αναπηρίες σε αντίστοιχες δομές.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
28,000.00
Končna pogodbena vrednost
28,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Ε. Γούσια - Α. Δημητρίου ο.ε.
Poštni naslov: Κοσμά Αιτωλού 34
Kraj: Ιωάννινα
Poštna številka: 455 00
Krajina: GRC
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.