Publications Office of the EU
F-Toulon: Programski paketi in informacijski sistemi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Toulon: Programski paketi in informacijski sistemi

  • Oddano
    17/05/2013
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: FRL05 Var
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
86,875.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
12af-0222-K
Opis

fourniture d'une solution de gestion financièreet prestations associées pour le centre communal d'action sociale de toulon

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
86,875.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: GFI progiciels
Poštni naslov: 145 boulevard Victor Hugo
Kraj: Saint-Ouen
Poštna številka: 93400
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.